wtorek, 15 października 2019

Uczniowie i Uczennice Szkół, biorących udział w Projekcie, odbywali praktyki uczniowskie o tematyce OZE u następujących pracodawców:
LP.ZAKŁAD PRACYSZKOŁAPrezentacja
1.Studio GAMMA Grzegorz Gaweł
ul. Warszawska 26b
64-360 Zbąszyń
Zespół Szkół nr 2
w Zbąszyniu
 
2.

Zakład Instalacyjno-Płytkarski Andrzej Ochotny 
ul. Warzywna 7/7                
62-200 Gniezno

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
im. Papieża Jana Pawła II
w Gnieźnie
 
3.

Grodziska Hala Sportowa  
ul. Żwirki i Wigury 2a,              
62-065 Grodzisk Wlkp.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Eugeniusza Kwiatkowskiego
w Grodzisku Wielkopolskim

 
4.

Instalnag S.C. R.B. Nogel            
ul. Piaskowa 14,                         
64-100 Leszno

Zespół Szkół Ochrony Środowiska
w Lesznie
 
5.

Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 2,
64-400 Międzychód

Zespół Szkół Nr 3
w Międzychodzie
 
6.Zakład Utylizacji Odpadów Clean City                                   
ul. Piłsudskiego 2                        

64-400 Międzychód

 

Eco Power Plant Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 2/1
60-518 Poznań 

Zespół Szkół
w Sierakowie  
 
7.

Przedsiębiorstwo Komunalne  Sp. z o.o.
ul. Ratuszowa 3                         
64-510 Wronki

Zespół Szkół Nr 2
im. Stanisława Konarskiego
we Wronkach
 
8.

Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.
Wrocław, Oddział Zakład Gazowniczy Zgorzelec,
Rejon Dystrybucji Gazu Wolsztyn
ul. Gajewskich 48,
62-800 Wolsztyn

Zespół Szkół Zawodowych
w Wolsztynie

 
9.Geotermia - Czarnków Sp. z o.o. 
Os. Parkowe 27                            
64-700 Czarnków
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Józefa Nojego
w Czarnkowie
10.

PPHU FUMO - Ostrzeszów Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 25                 
63-500 Ostrzeszów

Zespół Szkół Nr 2
w Ostrzeszowie

 
11.

REVA                                             
ul. Boczna 3/18                          
89-121 Ślesin

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Mikołaja Kopernika
w Wyrzysku

 
12.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie
ul. Kościuszki 105
64-700 Czarnków

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Hipolita Cegielskiego
w Chodzieży

 
13

PHU "JAPTAR" Sp. z o.o.
Osowa Seń 2a                         
67-400 Wschowa

Zespół Szkół Rolniczych
im. Powstańców Wielkopolskich
w Bojanowie

 
14.EDP Renewables Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 15
02-515 Warszawa

Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych
im. Józefa Wybickiego
w Ratajach

 
15.

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5                         
63-300 Pleszew

Zespół Szkół Technicznych
w Pleszewie

 
16.

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 5                          
63-300 Pleszew

Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych CKU
w Marszewie

 
17.

Regionalne Centrum Informacyjno-Doradcze Odnawialnych Źródeł Energii
ul. Twórców Liskowa 1       
62-850 Lisków

Zespół Szkół nr 1
w Liskowie

 
18.Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
ul. Norwida 10
77-400 Złotów

Zespół Szkół Rolniczych
w Złotowie

 
19.

Poldanor S.A.                                  
ul. Dworcowa 25                     
77-320 Przechlewo

Zespół Szkół Technicznych
w Jastrowiu

 
20.

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. 
ul. Przesmyk 1                           
62-600 Koło

Zespół Szkół Technicznych
w Kole

 
21.

Elektrownie Wodne Sp. z o.o.
Samociążek 92
86-010 Koronowo

Zespołu Szkół
im. Adama Mickiewicza
w Objezierzu

 
22.

Centrum Kształcenia Praktycznego
ul. Kard. St. Wyszyńskiego 3A            
62-510 Konin

Zespół Szkół Górniczo - Energetycznych
im. St. Staszica
w Koninie

 
23.Elektrownia Biogazowa " Borzęciczki" Sp.  z o.o.
Borzęciczki 29a,
63-720 Koźmin Wlkp.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. J. Marcińca
w Koźminie Wlkp.

 
24.

Urząd Gminy Turek                                   
ul. Ogrodowa 4                                       
62-700 Turek

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego
w Kaczkach Średnich

 
25.

Wrzesińska Grupa Inwestycyjna PLUS Adam Goclik Spółka Jawna
ul. Szkolna 3
62-300 Września

Zespół Szkół Politechnicznych
we Wrześni

 
26.

Ardagh Glass S.A.                                  
ul. Starogdyńska 9                                          
63-800 Gostyń

Starostwo Powiatowe w Gostyniu
ul. Wrocławska 256                               
63-800 Gostyń

Zespół Szkół Zawodowych
im. Powstańców Wielkopolskich
w Gostyniu

 
27.

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu
ul. Jeżyka 50
62-100 Wągrowiec

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. Stanisława Mikołajczyka
w Wągrowcu

 
28.

Urząd Miejski w Wieleniu                      
ul. Kościuszki 34                                     
64-730 Wieleń

Zespół Szkół
w Wieleniu

 
29.

Urząd Miasta i Gminy Gołańcz         
ul. Dr. P. Kowalika 2                                    
62-130 Gołańcz

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. Karola Libelta
w Gołańczy

 
30.DELPHI Poland S.A. oddział w Ostrowie Wlkp.
ul. Wodna 15                                                 
63-400 Ostrów Wlkp.

Contrast Sp. z o.o.                               
ul. Ks. Ignacego Jana Skorupki 1b         
63-400 Ostrów Wlkp.

Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S. A.  
ul. Wysocka 57                                       
63-400 Ostrów Wlkp.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ZAP - Kooperacja Sp. z o.o.
ul. Krotoszyńska 35                                
63-400 Ostrów Wlkp.

Zespół Szkół Technicznych
w  Ostrowie Wielkopolskim