czwartek, 28 marca 2024

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż znane są już wyniki konkursu projektów uczniowskich w ramach Projektu  "Odnawialne Źródła Energii - pilotażowy projekt przygotowujący wielkopolskie szkoły zawodowe do poszerzenia oferty edukacyjnej o technologie OZE".

Kapituła Konkursowa miała ciężki orzech do zgryzienia.

Ostatecznie z pośród 30 szkół zostało wybranych 5 Laureatów (kolejność szkół przypadkowa):

1.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2  im. Papieża Jana Pawła II w Gnieźnie

Praca pt. „Projekt pracowni OZEZSP nr 2 w Gnieźnie”

2.

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich

Praca pt. „Zbudujemy Babci domek mały”

3.

Zespół Szkół Technicznych w  Ostrowie Wielkopolskim

Praca pt. „Inteligentna Elektrownia Hybrydowa”

4.

Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach

Praca pt. „Uciekające ciepło”

5.

Zespół Szkół Politechnicznych we Wrześni

Praca pt. „Szkoła przyszłości”

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom Konkursu. Jednocześnie dziękujemy za udział w Konkursie oraz za włożoną pracę podczas realizacji  Projektów Uczniowskich w ramach Projektu „Odnawialne Źródła Energii – pilotażowy projekt przygotowujący wielkopolskie szkoły zawodowe do poszerzenia oferty edukacyjnej o technologie OZE”.

Laureaci będą mieli możliwość zaprezentowania swoich Prac Konkursowych podczas Konferencji Podsumowującej Projekt, która odbędzie się 23 kwietnia b.r. w Poznaniu.

Protokół z posiedzenia Kapituły Konkursowej dostępny jest tutaj.