środa, 24 kwietnia 2024

Szkoła – do Projektu może przystąpić Szkoła, która spełnia łącznie następujące kryteria rekrutacyjne:

• Znajduje się na terenie woj. wielkopolskiego.
  • Organem prowadzącym Szkołę jest JST.
  • Szkoła jest publiczną ponadgimnazjalną Szkołą zawodową dla dzieci lub młodzieży.
  • Szkoła jest zainteresowana poszerzeniem oferty edukacyjnej o nowy zawód i wprowadzeniem nowego kierunku nauczania: technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej.
  • Organ prowadzący Szkołę podpisał Umowę wniesienia wkładu własnego JST w ramach Projektu.

Dyrektorzy / Dyrektorki – do Projektu może przystąpić Dyrektor lub Dyrektorka Szkoły, który/a w dniu przystąpienia do Projektu spełnia łącznie następujące kryteria rekrutacyjne:

• płci – wsparciem objętych zostanie 5 Kobiet i 25 Mężczyzn,
  • jest osobą pracującą na stanowisku Dyrektora lub Dyrektorki albo v-ce Dyrektora lub v-ce Dyrektorki Szkoły, zatrudnioną na etacie w publicznej ponadgimnazjalnej szkole zawodowej dla dzieci lub młodzieży,
  • jest osobą zatrudnioną na terenie woj. wielkopolskiego,
  • jest osobą zainteresowaną podniesieniem kwalifikacji poprzez udział w Warsztatach dla Szkolnych Liderów i Liderek.

Nauczyciele / Nauczycielki – do Projektu może przystąpić Nauczyciel lub Nauczycielka, który/a w dniu przystąpienia do Projektu spełnia łącznie następujące kryteria rekrutacyjne:

• płci – wsparciem objętych zostanie 9 Kobiet i 51 Mężczyzn,
  • pracuje w zawodzie Nauczyciela/ki zatrudnioną na etacie w publicznej ponadgimnazjalnej szkole zawodowej dla dzieci lub młodzieży,
  • jest osobą zatrudnioną na terenie woj. wielkopolskiego,
  • jest osobą zainteresowaną podniesieniem kwalifikacji poprzez udział w Szkoleniach OZE oraz Warsztatach Metodycznych realizowanych w ramach Projektu.

Uczniowie / Uczennice – do Projektu może przystąpić Uczeń lub Uczennica, który/a w dniu przystąpienia do Projektu spełnia łącznie następujące kryteria rekrutacyjne:

• płci – wsparciem objętych zostanie 36 Kobiet i 324 Mężczyzn,
  • jest osobą niepracującą, nieaktywną zawodowo,
  • uczy się na terenie woj. wielkopolskiego,
  • nie jest Uczniem lub Uczennicą ostatniej klasy (klasy kończącej szkołę),
  • jest zainteresowany/a podniesieniem kwalifikacji poprzez udział w Zajęciach pozalekcyjnych realizowanych w ramach Projektu,
  • jest zainteresowany/a udziałem w Praktykach zawodowych.