piątek, 03 maja 2024

Na podstawie wiedzy, którą zdobyliśmy na zajęciach praktycznych stworzyliśmy makietę wykorzystując przy tym informacje dotyczące energii odnawialnej uzyskiwanej z siły wiatru i promieniowania słonecznego.

Projekt był dla nas czasem pełnym zabawy, mieliśmy okazję poznać nowych znajomych i spędzić z nimi miło i pożytecznie czas. Nauczyło nas to współpracy oraz umiejętności działania w grupie. Wykonaliśmy postawione cele i założenia, przekazaliśmy sobie wzajemnie wiedze o naszych kierunkach nauczania. Wzbogaciliśmy swoją wiedze na temat odnawialnych źródeł energii.

Makietę szkoły wykonaliśmy w celu zaprezentowania energii odnawialnej w szkole. Pokazaliśmy jak przy użyciu źródeł odnawialnych (wiatru, Słońca) można zaopatrzyć budynek w energię elektryczną.

Zaproszamy do zapoznania się z zawartością prezentacji.

Ta praca została wyróżniona.

Szkoła przyszłości.pptx

Kadr z prezentacji